مجله توما

آذر ۱۳۹۵ - توما | جامع ترین مجله آنلاین فارسی

عکس جدید ویدا جوان بازیگر سریال ماه و پلنگ

در ادامه این مطلب از مجله توما عکس جدید ویدا جوان بازیگر سریال ماه و پلنگ رو واستون آماده کردم

Vida javan عکس و بیوگرافی ویدا جوان بازیگر سریال ماه و پلنگ

ویدا جوان بازیگر سینما و تلویزیون متولد تهران می باشد.

او در سریال های پژمان، شمعدونی و آسمان من هم بازی کرد و حالا در سریال ماه و پلنگ به کارگردانی احمد امینی در نقش کتایون حضور دارد.

وی با بازی در سریال زمانه در سال ۹۱ به خوبی شناخته شد.

وی لیسانس حسابداری طراح و ایده پرداز و دانش آموخته بازیگری تئاتر در کانون آموزشهای استاد حمید سمندریان می باشد.

ویدا جوان چند سالی است که ازدواج کرده است و متاهل می باشد.

عکس های دیدنی شقایق دهقان به همراه خانواده اش در چین

در ادامه این مطلب از مجله آنلاین توما عکس های دیدنی شقایق دهقان به همراه خانواده اش در چین را میبینید..

امیدواریم مطالب سایت رو دوست داشته باشید و به اشتراک بذارید..

khanevade dehghan 1 عکس های دیدنی شقایق دهقان به همراه خانواده اش در چین

khanevade dehghan 2 عکس های دیدنی شقایق دهقان به همراه خانواده اش در چین

khanevade dehghan 3 عکس های دیدنی شقایق دهقان به همراه خانواده اش در چین

حضور سیلوستر استالونه در دولت ترامپ سوژه امروز رسانه ها + عکس

سلیوستر استالونه یکی از هنرمندان مطرح سینمای آمریکا است که با مجموعه فیلم های «رامبو » و «راکی » به اوج شهرت رسید، او در دهه های اخیر در فیلم های حادثه ای و پرفروش بسیاری بازی کرده و یکی از نمادهای جهانی هالیوود محسوب می شود.

Silvester va tramp حضور سیلوستر استالونه در دولت ترامپ سوژه امروز رسانه ها + عکس

معمولا شخصیت های فرهنگی و آکادمیک ریاست سازمان ملی پشتوانه هنرهای آمریکا را بر عهده داشتند، هرچند حضورچهره های سرشناس هم در رأس این سازمان سابقه دارد.

جین الکساندر بازیگر صاحب سبک سینما، نامزد چهار جایزه اسکار و هشت جایزه امی یکی از این هنرمندان است، او توسط بیل کلینتون به ریاست سازمان ملی پشتوانه هنرهای آمریکا برگزیده شد و چهار سال در این مقام خدمت کرد.

هر چند که این خبر هنوز از سوی منابع رسمی تأیید نشده، ولی گفته می شود دونالد ترامپ علاقه زیادی به استفاده از سیلوستر استالونه در رأس این سازمان دولتی دارد و معتقد است، او با بهره گیری از شهرت، محبوبیت و روابطش تحولی چشمگیر در این مرکزهنری ایجاد می کند.

در روزهای اخیر برخی از رسانه های خبری گزارش هایی از تمایل دونالد ترامپ برای گزینش این ستاره مشهور هالیوود بعنوان رئیس «سازمان ملی پشتوانه هنرهای آمریکا» منتشر کرده اند.

در صورتی که سیلوستر استالونه از سوی دونالد ترامپ برای ریاست این سازمان نامزد شود، کنگره آمریکا باید صلاحیتش را تأیید کند تا بصورت رسمی فعالیت های خود در دولت آینده آغاز کند.

توهین به قرآن و دین در تلگرام + عکس

در ادامه این مطلب از مجله آنلاین توما سعی داریم تا جایی که امکان دارد بخشی از مطالب موهن و مفسده انگیز را در لفافه بیان کنیم تا شاید چشم و گوش برخی از مسئولین بر این سمپاشی دشمنان بر علیه افکار و عقاید مردم ایران، بینا شود.

مهمترین رویه و محور مطالب این کانال های ضد دینی به شرح زیر است:

انکار وحانیت قرآن

انکار اعجاز و پیشگویی های قران با بیان مطالب ساختگی

حرمت شکنی و بی احترامی به قرآن و مقدسات دینی

القای تحریف شدن قرآن با بیان سند های جعلی و ساختگی

القای تناقض های قران بدون توجه به قاعده هایی مانند آیات ناسخ و منسوخ ، محکمات و متشابهات قرآن

 

به مسخره گرفتن احکام و قوانین الهی

با وجود ایجاد چندین کانال روشنگری و شبهه زدا در مقابل با کانال های ملحد، اما با اندک نگاهی به فضای موجود در تلگرام میتوان متوجه شد که به طور میانگین تعداد کانال های مثبت و ایجابی یک به هزار است، چرا که هیچ ساز و کار و همت واحدی برای محدودیت و مدیریت این فضا وجود ندارد.

Tohin 1 توهین به قرآن و دین در تلگرام + عکس

توهین به قرآن و دین در تلگرام

Tohin 2 توهین به قرآن و دین در تلگرام + عکس

توهین به قرآن و دین در تلگرام

Tohin 3 توهین به قرآن و دین در تلگرام + عکس

توهین به قرآن و دین در تلگرام

Tohin 4 توهین به قرآن و دین در تلگرام + عکس

توهین به قرآن و دین در تلگرام

Tohin 1 توهین به قرآن و دین در تلگرام + عکس

توهین به قرآن و دین در تلگرام

مادری که فرزند شیرخوارش را برای خرید هروئین فروخت + عکس

در ادامه این مطلب از مجله آنلاین توما با یک خبر ناراحت کننده درباره مادری که فرزند شیرخوارش را برای خرید هروئین فروخت در خدمتتون هستیم..

foroshe nozad مادری که فرزند شیرخوارش را برای خرید هروئین فروخت + عکس

منیژه، ۴۲ ساله است و بیش از ۱۰ سال است که ماده مخدر هروئین مصرف می کند. او علاوه بر مصرف مواد مخدر، کار توزیع و فروش مواد را نیز انجام می دهد و به همین خاطر تاکنون ۲ بار راهی زندان شده است.
این مددکار اجتماعی می افزاید: منیژه ۴ فرزند دارد. بزرگترین فرزند او سهراب است که ۱۵ سال دارد. پسر دیگر او سپهر ۱۲ ساله است و نگین نخستین دختر اوست که اکنون ۱۰ سال دارد. نیلا نیز یک ماه است که متولد شده اما از زمان تولد او، پدرش متواری بوده است.

دهنوی با اشاره به اعتیاد پدر “نیلا” می گوید: همسر منیژه نیز معتاد است اما او ماده مخدر تریاک مصرف می کند و نوع مصرف مواد مخدرش با همسرش متفاوت است. او به غیر از منیژه، همسر دیگری نیز دارد و از زمانی که منیژه باردار بوده، خانه را ترک کرده و متواری شده است.

وی در رابطه با دلایل مطرح شده از سوی مادر برای فروش نوزادش می گوید: منیژه مدعی است که همسرش فرزندش را نمی خواهد و او نیز به تنهایی قادر نیست از این نوزاد نگهداری کند. ضمن اینکه برای خرید مواد مخدر نیاز به پول دارد.

این مددکار اجتماعی می افزاید: او مدعی است که هیچ منبع درآمدی ندارد و برای سیر کردن خود نسبت به فروش مواد مخدر اقدام می کند.

دهنوی در خصوص وضعیت فرزندان منیژه می گوید: او به هیچ وجه وضعیت خوبی ندارد. خانه آنها اکنون به محلی برای مصرف مواد مخدر معتادان محل تبدیل شده و دائم افراد معتاد در خانه او تردد دارند.

این مددکار اجتماعی می افزاید: رقمی که از سوی مادر برای فروش نوزاد یک ماهه اعلام شده بود، یک میلیون تومان بود و او تلاش می کرد خریداری را پیدا کند که حاضر باشد بابت خرید نوزاد مبلغ بیشتری را بپردازد.

دهنوی در رابطه با اقدامات صورت گرفته به منظور تحویل نوزاد تازه متولد شده به بهزیستی می گوید: برای جلوگیری از فروش نوزاد، اقداماتی را در دستور کار قرار دادیم و در نهایت با دریافت نامه از دادسرا، موفق شدیم نوزاد یک ماهه را به بهزیستی مشهد تحویل دهیم.

وی می گوید: به این خاطر که در شهر نیشابور، شیرخوارگاهی وجود ندارد، نوزاد برای نگهداری به بهزیستی مشهد واگذار شد.

خبر خوش بهنوش بختیاری به ترنس سکشوال ها + عکس

 بهنوش بختیاری بازیگر دوست داشتنی و محبوب ایرانی که به عنوان حامی ترنس های ایران فعالیت های زیادی انجام می دهد با انتشار عکس زیر خبر خوبی به این افراد داد..

behnoosh terans خبر خوش بهنوش بختیاری به ترنس سکشوال ها + عکس

۱) وضع یک دستورالعمل توسط وزارت آموزش و پرورش برای کادر مدارس در جهت عدم برخورد ناصحیح و اخراج که همه ی ترنس ها تا قبل از هجده سالگی مجبور به مواجهه شدن با این بی عدالتی هستند .

۲) تعیین تکلیف کیفیت جلسات رسیدگی به دادخواست تغییر جنسیت از دادگاه خانواده پیرو بند هجدهم از ماده ی چهار قانون حمایت از خانواده و یا درخواست از رییس قوه ی قضائیه جهت ارسال بخشنامه به دادگاه های مربوطه ( تا قضات محترم زین پس با هر شخص سلیقه ای برخورد نکنند ) .

۳) پیگیری امور ترنس هایی که از طرف خانواده هایشان طرد میشوند ( توسط بهزیستی ) .

۴) نامگذاری یکی از روز های تقویم جمهوری اسلامی ایران به روز حمایت از [درمان] ترنس سکشوال .

۵) پوشش کلیه ی هزینه های سرپایی و بستری ترنس ها در جریان تغییر جنسیت توسط بیمه ی موارد خاص و بحث و بررسی آن در شورای عالی بیمه گذاری و وزارت رفاه .

۶) حذف عنوان انحرافات و کژتابی جنسی از آیین نامه ی معافیت های سازمان نظام وظیفه و خروج از موضوع معافیت پزشکی و الحاق به معافیت موارد خاص به سبب دشواری امکان یافتن شغل پس از اخذ معافیت روانپزشکی در ترنس های مرد به زن .

۷) تفهیم این امر به بعضی از مسولین که ترنس سکشوال ها بیمار ( ناتوان ) هستند نه مجرم .

به نمایندگی از بیش از پانصد امضاء کننده: در پناه ایزد منان .....درخواست مردم این بوده و ماهم ادامه دهنده درخواست آنهاییم

تقریبا خواست همه ما مشترکه......تاکید میکنم اینها درخواسته....قانون وضع شده نیست.

 

حواشی حرف های جنجالی مهران مدیری در خاص ترین دورهمی

برنامه دورهمی مهران مدیری که این روز ها خیلی پرطرفداره و از سرتاسر کشور بیننده داره حالا با موجی عظیم از اعتراضات رو به رو شده. در پی همین اعتراضات مهران مدیری متنی را منتشر کرد..

dore hami eterazat حواشی حرف های جنجالی مهران مدیری در خاص ترین دورهمی

با توجه به برداشت های مختلفی که از صحبت های مجری برنامه «دورهمی» شده و واکنش های متفاوتی را در فضای مجازی برانگیخته است، مدیر روابط عمومی پروژه های مهران مدیری از طرف او متن زیر را منتشر کرد:

«به نام خالق زیبایی ها در برنامه «دورهمی» راجع به هر موضوعی که صحبت می شود، هیچ شخص خاص یا جناح سیاسی یا جریان مشخصی در نظر نیست. «دورهمی» فقط به نقد نقاط تاریک و روشن خصلت های انسانی می‎پردازد… با احترام »

آداب و رسوم کرمانشاهی ها در شب یلدا + عکس

امروز در مجله آنلاین توما واستون یه گزارش بسیار خواندنی از آداب و رسوم کرمانشاهی ها در شب یلدا رو واستون آماده کردیم..

yalda آداب و رسوم کرمانشاهی ها در شب یلدا + عکس

مردم استان کرمانشاه براساس آیینی کهن در شب یلدا بیدار می مانند تا با شعر خواندن، قصه گفتن، فال حافظ گرفتن و آجیل خوردن با مادر جهان در زادن خورشید همراهی و همدردی کنند.

آن روزها افراد فامیل بنا بر رسمی دیرینه به خانه بزرگترین فرد فامیل که معمولا پدر بزرگ و مادر بزرگ بودند می رفتند و با تکاندن برفهای زمستان از لباس هایشان در گرمای آرامش بخش کرسی فرو می رفتند.

میوه هایی نیز در این شب خورده می شود که به گونه ای نمادی از خورشید است مانند هندوانه سرخ، انار سرخ، سیب سرخ و یا لیموی زرد، قصه هایی از عشق جاودانه شیرین و فرهاد، رستم و سهراب، حکایت حسین کرد شبستری و خواندن اشعار زیبا و دلنشین شامی کرمانشاهی در گذشته نقل مجالس شب یلدا در کرمانشاه بود.

خوردنی هایی از قبیل آجیل، راحت الحلقوم، مشکل گشا، شیرینی محلی دست پخت مادر بزرگها به خصوص نان شیرینی معروف "نان پنجره ای، کاک و نان برنجی"، و میوه هایی چون انار، سیب و هندوانه که نگین این سفره بود.

یکی از آداب زیبایی که شب یلدا در استان کرمانشاه وجود دارد گرفتن فال حافظ است که مردم با اعتقادات خاص خود رهنمودهایش را چراغ راه مشکلات خود در زندگی قرار می دهند. همچنین دختران دم بخت با این کار از باز شدن بخت خود در آن سال خبری می گرفتند.

همچنین دختران دم بخت با این کار از باز شدن بخت خود در آن سال خبری می گرفتند. مردم استان زاهدان نیز براساس یک سنت دیرینه در شب یلدا در خانه بزرگ قوم خویش گردهم می آیند و به قصه هایی که پدربزرگ ها و مادر بزرگ ها برایشان نقل می کنند گوش می دهند.

 

سلفی محمدرضا گلزار در فرودگاه + عکس

در ادامه این مطلب از مجله آنلاین توما سلفی محمدرضا گلزار در فرودگاه با هم باند هایش

محمدرضا گلزار که تازگی با ایفای نقش در فیلم سلام بمبئی حسابی سر و صدا کرده به تازگی عکسی جدید با هم باند هایش در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد.

golzar forodgah سلفی محمدرضا گلزار در فرودگاه + عکس

سریال The Night Of نامزد بهترین سریال سال ۲۰۱۶ با بازی پیمان معادی + عکس

امروز با گزارشی خواندنی از سریال The Night Of با هنرمندی پیمان معادی عزیز بازیگر و کارگردان بین المللی در خدمتتون هستیم.

سریالِ “The Night Of” از شبکه معروف HBO پخش میشد و یکی از محبوب ترین سریال های امسال بود.

نامزد شدن سریال “The Night Of” برای کسب عنوان بهترین سریال سال ۲۰۱۶ در جشنواره معتبر گلدن گلوب که پیمان یکی از بازیگران اصلی آن است باعث شده بیشتر از قبل به او افتخار کنیم.

باید بگیم که سریال محبوب و بسیار زیبای Game of Thrones یا همان بازی تاج و تخت هم از شبکه معروف HBO پخش میشه.

2101881160 parsnaz ir سریال The Night Of نامزد بهترین سریال سال 2016 با بازی پیمان معادی + عکس

این هم یه عکس هالیوودی از پیمان معادی با یه عینک شیک

امیدواریم دوست داشته باشید و به اشتراک بذارید..

http://www.taghribnews.com/images/docs/files/000254/nf00254071-1.flvn00254071 b وحدت امت اسلامی
صفحه 1 از 6112345...102030...قبلی »