دانلود بازی اندروید حکم ایرانی – Hokm 1.3.3

یرای مطلبی دیگر از مجله آنلاین میهنی ها، دانلود بازی پر طرفدار حکم را برای شما عزیزان آماده کرده ایم..

بازی حکم یکی از محبوب ترین بازی هایی است که می توان با کارت های بازی انجام داد.

در این بازی چهار نفر، به دو گروه دو نفره تقسیم می شوند و افراد هر گروه در مقابل یکدیگر قرار می گیرند آنگاه گروهی برنده می شود که بتوانید در هفت دست بازی را پیروز شود. بازی حکم قواعد و قوانین خاصی دارد از جمله اینکه در ابتدای بازی باید حاکم مشخص شود و برای اینکار به هر فرد یک کارت داده می شود و اولین کسی که یک کارت “تک” دریافت کند به عنوان حاکم شناخته می شود اما در دور های بعدی بازی گروهی که پیروز شده اند حکم خواهند کرد، حاکم باید با دریافت اولین دسته از کارت ها حکم را مشخص کند، به ترتیب “تک”، “شاه”، “بی بی”، “سرباز” از کارت های دیگر سر هستند و بعد از آن ها به ترتیب ۹ تا ۲ قرار دارند، در تمام بازی کارت های حکم از سایر کارت ها امتیاز بیشتری دارند و اگر هم دو کارت حکم رو شوند گروهی پیروز است که ارزش حکم آن بیشتر از طرف مقابل باشد.

امیدواریم این آموزش بازی حکم ایرانی کمکتان کرده باشد.

Hokm 1.3.3 1 دانلود بازی اندروید حکم ایرانی   Hokm 1.3.3

بازی Hokm نیز دقیقا مطابق با قوانین و قواعد اصلی بازی حکم ساخته شده است به گونه ای که حتی پخش کردن ۵۲ کارت بازی نیز مشابه واقعیت ساخته شده است.

از سایر ویژگی ها این بازی جذاب و محبوب می توان به رایگان بودن، کم حجم بودن، گرافیک مناسب، نیاز نداشتن به اینترنت و … اشاره کرد. در این بازی کارت های شما در پایین صفحه گوشی موبایل، نمایش داده خواهند شد و برای انداختن هر کارت باید آن را با انگشت خود لمس کرده و به سمت وسط صفحه نمایش کشید.

بازی حکم توسط برنامه نویسان ایرانی طراحی شده است به همین دلیل نام های کارکترهای بازی ایرانی هستند همچنین پس زمینه محیط بازی نیز یک فرش ایرانی است.

Hokm 1.3.3 2 دانلود بازی اندروید حکم ایرانی   Hokm 1.3.3

Hokm 1.3.3 4 دانلود بازی اندروید حکم ایرانی   Hokm 1.3.3

Hokm 1.3.3 3 دانلود بازی اندروید حکم ایرانی   Hokm 1.3.3

پیش نیاز: اندروید ۲٫۱ و بالاتر

حجم : ۱۴٫۶ مگابایت