hashem beig zade 8 عکس و بیوگرافی هاشم بیگ زاده

عکس و بیوگرافی هاشم بیگ زاده

در دوم بهمن سال ۱۳۶۲ در شیراز به دنیا آمد.

قد:۱۸۵ سانتیمتر
شماره پیراهن:۱۸
پست: میانی
از نظر میزان دوندگی در حد استانداردهای سطح اول فوتبال دنیا قرار دارد.

بیگ زاده:به کنایه به من میگویند پسر امیرخان. باید بگویم من پسر استقلال هستم و در مجموعه تیم همه من را دوست دارند و با من صمیمی هستند. شاید تعریف از خود باشد، اما به گفته خود عوامل تیم از کادر فنی و بازیکنان گرفته تا تدارکات تیم میگویند دل پاکی داری و رو راست هستی. من آدم سادهای هستم و چیزی هم نمیتواند من را تغییر دهد. اصلا غرور کاذب ندارم و همین باعث میشود تا آدمها به راحتی با من ارتباط برقرار کنند و در دل آنها جا باز کنم. امیرخان هم من را دوست دارد و البته به بازی من اعتقاد دارد. من جنبه شوخیام بالا است و بلدم که چطور کلکل کنم که کم نیاورم.

فوتبال حرفه ای را از تیم های پایه فجر سپاسی آغاز کرد و برای این تیم ۷۸ بار به میدان رفت و ۱۴ گل به ثمر رساند.

در پایان فصل ۱۳۸۶-۱۳۸۷ جام خلیج فارس و پس از درخشش در بازی‌های تیم فجر سپاسی، مورد توجه دو باشگاه پرسپولیس و استقلال تهران قرار گرفت و سرانجام عضویت در باشگاه آبی‌پوشان را برگزید. طی ۲ فصل ۳۶ بازی برای این تیم انجام داد و همچنین در فصل ۸۸ – ۸۷ به قهرمانی لیگ برتر همراه با استقلال تهران دست یافت .

سپس به سپاهان اصفهان پیوست و ۲ فصل متوالی را در این تیم سپری کرد، اما تنها در ۱۶ دیدار فرصت حضور در میدان را پیدا کرد .

در سال ۱۳۹۱ طی قرارداد یک ساله برای فصل دوازدهم به تیم پر افتخار استقلال تهران بازگشت.

در ۲۴ آذر ۹۲ در آخرین دیدار هفته هجدهم لیگ برتر و در بازی بین دو تیم استقلال و فجرسپاسی در ورزشگاه آزادی و در حضور کمتر از هزار تماشاگر به میدان رفت و در نهایت بازی با نتیجه یک بر صفر به سود استقلال به پایان رسید. هاشم در دقیقه ۸۲ روی سانتر ارسالی خسرو حیدری با ضربه سر گل استقلال را به ثمر رساند. با این برد استقلال ۳۲ امتیازی شد و با یک پله صعود به رده چهارم صعود کرد و دوباره به کورس قهرمانی بازگشت.
وی در مورد این گل گفت: خوشحالم که بعد از اتفاقات وحواشی پس از قرعه کشی جام جهانی، توانستم برای استقلال گلزنی کنم و به پیروزی برسیم.

اما این مدافع چپ تیم فوتبال استقلال که در دیدار مقابل فجرسپاسی تنها گل این تیم را به ثمر رسانده بود مصدوم شد و با حضور در کلینیک باشگاه به فیزیوتراپی پرداخت. دکتر امین نوروزی؛ معاونت پزشکی و علوم ورزشی باشگاه استقلال در ۵آبان ۹۲ گفت: هاشم بیگ‌زاده در دقایق پایانی بازی مقابل فولاد دچار آسیب‌دیدگی شد که پس از گرفتن MRI از پای او متوجه شدیم که وی از ناحیه همسترینگ دو سانت خونریزی دارد و به همین جهت او روزی دو نوبت فیزیوتراپی می‌کند.

بازی در تیم ملی را در مسابقه‌ای دوستانه با تیم ملی امارات متحده عربی در سال ۲۰۰۶ آغاز کرد. سپس برای شرکت در بازی‌های غرب آسیا ۲۰۰۷ (به میزبانی کشور اردن) دوباره به تیم ملی دعوت شد و نخستین گل ملی‌اش را در بازی فینال در برابر تیم ملی عراق به ثمر رساند، تیم ایران در آن بازی با برتری ۲-۱، جام قهرمانی را به دست ‌آورد. او در بازی‌های مقدماتی جام جهانی فوتبال ۲۰۱۰ هم به تیم ملی دعوت شد.

حدود یک ماهی پیش از قرعه‌کشی جام‌جهانی‌ ۲۰۱۴ ،بحث هایی درباره تقابل هاشم بیک‌‌زاده و مسی مطرح بود و دست آخر هم بعد از قرعه‌کشی، این تقابل رقم خورد و بیک‌زاده به دلیل اینکه گفته می‌شد در جام جهانی، مامور مهار لیونل مسی است سوژه بسیاری از رسانه‌های داخلی شد.
اظهارات متفاوت مردم در سایت های اجتماعی،محافل دوستانه و …درباره رودررو قرار دادن مسی و هاشم بیک زاده، ناراحتی این بازیکن را به همراه داشت.او که ابتدا فکر نمی کرد هجمه این شوخی ها بسیار فراگیر شود، از طریق یکی از دوستانش متوجه شد که جوّ بزرگی در سایت فیس بوک علیه اش به راه افتاده است.بیک زاده که ذاتا بازیکن شوخ طبعی است و در ابتدا خودش هم از این قیاس ها استقبال کرد، سرانجام به شدت ناراحت شد. ماجرا حتی تا جایی پیش رفت که امیر قلعه نویی؛ سرمربی استقلال با او تماس گرفت و گفت که چرا اجازه می دهد تا این اندازه با شخصیتش بازی کنند.زیاده روی در شوخی کردن ها و قیاس کردن هاشم و لیو آنقدر فراگیر شد که بیش از ۳۰ هزار نفر به صفحه شخصی لیونل مسی هجوم برده و از تقابل او با بیک زاده حرف زدند!

در تمام زندگیم با کسی مشکلی پیدا نکردم. آنهایی که از اخلاق من آگاه هستند میدانند که من با کسی مشکل پیدا نمیکنم، مگر اینکه کسی خودش با من مشکل پیدا کند! عدهای در آن مقطع ،دیواری کوتاهتر از من پیدا نکرده بودند و قصد داشتند من را خراب کنند. از آنجایی که همواره در تمام زندگیم توکل بر خدا داشتم آن مشکلات تمام شد و دیدید که چه خوب هم تمام شد. ای کسانی که قصد خراب کردن هاشم بیکزاده را داشتید،آیا فکر میکردید با تیم ملی به جام جهانی برود؟! امیدوارم بتوانم با حضور در ترکیب تیم ملی در جام جهانی بازی هایی را به نمایش بگذارم که مورد توجه مربیان تیم های بزرگ اروپایی قرار بگیرم.

هاشم، خانواده اش را رکن اساسی زندگی اش می داند. پدر و مادری دلسوز و فداکار در کنار همسری مهربان و فهمیده و دخترش ارزشمندترین داشته هایش در زندگی هستند. او به لحاظ داشتن خانواده خوب، هیچ کم و کسری ندارد.
او می گوید:همسرم در واقع صمیمی ترین دوست من و یک مشاور بسیار خوب در فوتبالم است. خوشبختانه همسری تحصیل کرده و فهیم دارم که بسیاری از پیشرفته ایم در زندگی را مدیون وی هستم.

هر کسی میخواهد در زندگی شخصی و کاری خود خیر ببیند به پدر و مادر خود نیکی کند. ما هر چقدر هم که به پدر و مادر خودمان خدمت کنیم، اولاً وظیفه مان است و در ثانی نتوانسته ایم ذرهای از زحماتشان را جبران کنیم. جای پدر و مادرم همیشه روی چشمانم است.

افتخارات لیگ برتر:
قهرمانی در لیگ برتر فوتبال ایران ۸۸-۸۷ به همراه تیم سپاهان اصفهان
قهرمانی در لیگ برتر فوتبال ایران ۹۰-۸۹ به همراه تیم سپاهان اصفهان
قهرمانی در لیگ برتر فوتبال ایران ۹۱-۹۰ به همراه تیم سپاهان اصفهان
قهرمانی در لیگ برتر فوتبال ایران۹۱-۹۲ به همراه تیم فوتبال استقلال تهران

آندو تیموریان: بیک‌زاده بازیکن ملی است و باید به او احترام گذاشت. خیلی متاسفم برای کسانی که بازیکنان تیم ملی را مسخره می‌کنند.

عکس های هاشم بیگ زاده

hashem beig zade 6 عکس و بیوگرافی هاشم بیگ زاده

عکس های هاشم بیگ زاده

hashem beig zade 5 عکس و بیوگرافی هاشم بیگ زاده

عکس های هاشم بیگ زاده

hashem beig zade 4 عکس و بیوگرافی هاشم بیگ زاده

عکس های هاشم بیگ زاده

hashem beig zade 3 عکس و بیوگرافی هاشم بیگ زاده

عکس های هاشم بیگ زاده

hashem beig zade 2 عکس و بیوگرافی هاشم بیگ زاده

عکس های هاشم بیگ زاده

hashem beig zade 1 عکس و بیوگرافی هاشم بیگ زاده

عکس های هاشم بیگ زاده

hashem beig zade 9 عکس و بیوگرافی هاشم بیگ زاده

عکس های هاشم بیگ زاده

hashem beig zade 8 عکس و بیوگرافی هاشم بیگ زاده

عکس های هاشم بیگ زاده

hashem beig zade 7 عکس و بیوگرافی هاشم بیگ زاده