پر حاشیه ترین بازیکنان جام جهانی برزیل

جرارد پیکه ؛ ازدواج با حاشیه‌ها

جرارد پیکه وقتی با شکیرا ازدواج کرد، وارد دنیای حاشیه‌ها شد. او که ۱۰ سال از همسرش کوچک‌تر است تا قبل از این یک بازیکن کم حاشیه و بی‌سر و صدا بود اما حالا هر حرکتی از او می‌تواند یک خبر بزرگ برای رسانه‌ها باشد مثلا پس از تساوی با اتلتیکو و از دست دادن قهرمانی وقتی به مراسم بیلبورد رفت همه او را مورد سرزنش قرار دادند که چرا در حالی‌که همه ناراحتند او این‌طور جاها می‌رود و خوشحال است همچنین معلوم شده بعد از ازدواج مدیران باشگاه بارسلونا‌ از آنجا که نگران زندگی خصوصی جرارد‌ پیکه بودند از یک آژانس کارآگاهی‌ درخواست کردند تا زندگی او را تحت‌نظر داشته باشدتا متوجه شوند چه کسانی تماس می‌گیرند یا گردش حساب بانکی‌اش چطور است. جرارد پیکه معتاد به شرط‌بندی است وچند سال پیش ۳۰ هزار دلار از این بابت ضرر کرد. شکیرا اخیرا فاش کرده به خاطر ناراحت شدن پیکه نمی‌تواند ویدئوهایش را با حضور مردان بسازد.

k7bacbz2 پر حاشیه ترین بازیکنان جام جهانی برزیل


مسی؛ حالت تهوع دردسرساز
لیونل مسی امسال را با ملغمه‌ای از شکست‌ها و حواشی گذراند. از دست دادن توپ طلا، ماجرای مشکلات مالیاتی پدرش و کت و شلوار قرمز در مراسم «گالا» کوچک‌ترین حواشی او بودند او برای تمدید قراردادش هم چند ماه بحرانی با سران باشگاه و هواداران گذراند و حتی در فن‌پیج‌های هواداری از مسی خواسته شده بود که یا تمدید کند یا زودتر از این باشگاه برود. مسی در آرژانتین هم اوضاع خوبی ندارد. پس از دیدار دوستانه با رومانی و به هم خوردن حالش در وسط زمین به نظر می‌رسد بازی‌های کشورش را هم تحت تاثیر قرار دهد. مسی برای از بین بردن حاشیه‌ها با تلویزیون رسمی آرژانتین مصاحبه کرد و گفت: این اتفاق مدام در بازی، تمرین و وقتی که در خانه هستم، برای من می‌افتد. واقعا نمی‌دانم دلیلش چیست. هزاران آزمایش داده‌ام. گاهی این اتفاق قبل از مسابقه برایم می‌افتد؛ حالم به هم می‌خورد و سپس همه‌چیز تمام می‌شود. الخاندرو سابلا، سرمربی تیم ملی فوتبال آرژانتین هم گفته مسی این روزها حال و روز خوشی ندارد و بهتر است مردم به جای انگ کم‌کاری از او حمایت کنند.

n7dw29p0 پر حاشیه ترین بازیکنان جام جهانی برزیل


نیمار؛ عاشق اینستاگرام

نیمار فقط یک سال است به فوتبال اروپا آمده اما در همین مدت کم باعث استعفای مدیر بارسلونا و یک دعوای حقوقی بزرگ در این باشگاه شده است. نیمار پس از افشای رقم قراردادش مشخص شد گران‌ترین بازیکن جهان است همه زندگی‌اش به فوتبال و اینترنت خلاصه می‌شود. او که با دوست صمیمی خواهرش نامزد کرده درست مانند رونالدو یک پسر از ازدواج قبلی‌اش دارد و با اینکه فقط ۲۲ سالش است یک پدر مجرد است و از پسرش مراقبت می‌کند. نیمار فعال‌ترین فوتبالیست دنیای مجازی است و در تمام شبکه‌های مجازی حضور دارد. او حتی یک کانال اختصاصی در سایت اشتراک فیلم یوتیوب دارد تا در این زمینه با بقیه فوتبالیست‌ها متفاوت باشد.

0etwvoff پر حاشیه ترین بازیکنان جام جهانی برزیل
کریس رونالدو ؛ محافظ شخصی برای آقای حواشی

کریس رونالدو این باور را که اگر اسیر حاشیه‌ها شوید فوتبال‌تان افت می‌کند، زیر سؤال برده است. او در این سال‌ها این قدر درگیر ماجراهای خارج از مستطیل سبز شده که دیگر نمی‌توان آنها را فهرست کرد اما در همه این سال‌ها همیشه رو به پیشرفت بوده و هیچ وقت چنین جمله ای در موردش صدق نکرده است. هنوز پس از سال‌ها کسی نمی‌داند مادر بچه او چه کسی است و وکلایش این قدر به این خانم پول دادند که حاضر شد حضانت این بچه را به رونالدو بدهد و برای همیشه از زندگی این ستاره برود او در روزهای منتهی به جام جهانی عکسی بسیار زننده با همسرش «ایرینا شایک» برای مجله ووگ انداخت که جنجال زیادی به پا کرد و حتی برای تیم ملی پرتغال هم حاشیه‌هایی ایجاد کرد. همچنین پرتغالی‌ها از مسئولان برگزاری جام جهانی خواسته‌اند ۴ محافظ شخصی در اختیارشان بگذارند تا رونالدو با خیال راحت درجام جهانی بازی کند. رونالدو چندی قبل گفته بود چون جوان، خوشتیپ و پولدار است همه به او حسودی می‌کنند و هواداران تیم حریف او را هو می‌کنند.

l2mbhk2q پر حاشیه ترین بازیکنان جام جهانی برزیل
اینیستا ؛ سقط جنین پرحاشیه

اینیستا امسال بدترین سال عمرش را سپری کرد و از معدود سال‌هایی بود که هیچ جامی را بالای سر نبرد. در تمام مدت درگیر حواشی بود و همین امر در تیم بارسلونا و تیم اسپانیا قطعا تاثیرگذار بود. او که سال جدیدش را با خبر وحشناک سقط جنین همسرش شروع کرد، در ادامه با مشکلات خانوادگی مواجه بود و حتی اختلاف‌هایی که با همسرش داشت بارها رسانه‌ای شد.

r6xn59gr پر حاشیه ترین بازیکنان جام جهانی برزیل