مایکروسافت صاحب نام تجاری نوکیا میشود

هنگامی که مایکروسافت امتیاز سرویس ها و دستگاه های نوکیا را خریداری نمود، سوالاتی از قبیل اینکه ردموند با نام های خاص  نوکیا مانند PureView  چه کاری می تواند بکند، مطرح شد. این عنوان توسط نوکیا برای که دوربین های رده بالای به کارگرفته شده در گوشی های رده بالاتر خود مانند  لومیا ۱۰۲۰ انتخاب شده بود.

photo مایکروسافت صاحب نام تجاری نوکیا میشود

ClearBack نیز عنوان دیگری می باشد که مایکروسافت آن را تصاحب نموده است.  این تکنولوژی مربوط به یک صفحه نمایش است که با استفاده از تکنولوژی خاصی برای کاهش بازتاب در شیشه آن به کار رفته است. به خصوص وقتی شما در خارج از منزل، قصد استفاده از اسمارت فون خود را دارید بسیار قابل توجه است. در این نوع صفحه نمایش سیاهی، سیاه تر شده که باعث بهبود کنتراست صفحه نمایش و خواندن راحت تر شده است. فناوری ClearBack  به ویژه برای برنامه‌های کاربردی نقشه برداری مفید است چرا که استفاده بیشتر این اپلیکیشن‌ها خارج از منزل بوده است.

mtm مایکروسافت صاحب نام تجاری نوکیا میشود

چهار علائم تجاری دیگر که هم اکنون در دستان مایکروسافت قرار دارد، به ارث برده از این خرید سودمند می‌باشد. یکی از علائم آشنا، نام مورد استفاده شده در اسمارت فون‌های نوکیا است؛ بله علامت تجاری Lumia نیز به دارایی‌های مایکروسافت اضافه شده است. دو علامت‌های تجاری دیگر یعنی  Surge و Mural که مربوط به سال۲۰۰۹ می‌باشد و نوکیا در سری سیمبین و دیگری مخصوص AT&T استفاده کرده بود نیز هم اکنون برای مایکروسافت است. مشخص نیست که چرا مایکروسافت می‌خواهید علامت تجاری مربوط به ۵ سال پیش را در دست بگیرد.