این ستارگان هالیوود عاشق فوتبال هستند

شماری از برجسته‌ترین چهره‌های هالیوودی را می‌توانید در این فهرست که دربرگیرنده نام عاشقان زمین سبز و توپ گرد است، ببینیند.

Tom Hanks 768x1024 این ستارگان هالیوود عاشق فوتبال هستند

Tom Hanks

هنکس که به عنوان ابرطرفدار استون ویلا شناخته می شود، حتی روی فرش قرمز هم با شال گردن آن ها ظاهر شده است. این بازیگر برنده اسکار در پیش نمایش فیلم «جنگ چارلی ویلسون» با افتخار رنگ های قرمز ارغوانی و آبی این تیم را نشان داد و اعلام کرد که از سال ۲۰۰۱ تا به حال طرفدار این تیم بیرمنگامی بوده است.

 

20120125182204 123 این ستارگان هالیوود عاشق فوتبال هستند

Catherine Zeta-Jones

او یکی از ستاره های شناخته شده هالیوود و برادوی است، اما زتا-جونز در قلب خود هنوز یک دختر ولشی باقی مانده و از تیم شهر خود یعنی سوان سی حمایت می کند.

634973929146482373 این ستارگان هالیوود عاشق فوتبال هستند

Daniel Day-Lewis

دی-لویس همانقدر که برای نقش آفرینی های برنده اسکارش تلاش می کند، به طرفداری از تیم مورد علاقه اش نیز اهمیت می‌دهد. او با ذوق فراوانی طرفدار تیم میلوال است و هر شنبه به تماشای بازی های آن ها می نشیند.

21 211 این ستارگان هالیوود عاشق فوتبال هستند

Elijah Wood

همبازی موناهان در مجموعه «ارباب حلقه ها» از کودکی طرفدار یکی از تیم های لیگ برتری نبود، اما بعد از بازی در فیلم فوتبالی «اوباهاش های گرین استریت» در سال ۲۰۰۵ به تیم وست هم یونایتد علاقه مند شد.

137847e36addf3cb430515836eb62b54 این ستارگان هالیوود عاشق فوتبال هستند

Gerard Butler

این بازیگر اسکاتلندی از کودکی طرفدار تیم سلتیک بوده و بازی کردن برای این تیم در بازی خیریه سال ۲۰۱۱ را «نقطه عطف زندگی»اش خوانده است. باتلر که در فیلم سال ۲۰۰۵ «بازی زندگی هایمان» نقش یک فوتبالیست را نیز ایفا کرده است، به طور معمول از لس آنجلس به اسکاتلند سفر می کند تا بازی های تیم محبوبش را از نزدیک ببیند.

download4 این ستارگان هالیوود عاشق فوتبال هستند

James McAvoy

ستاره اسکاتلندی فیلم های «ایکس-من» می گوید یکی از دلایلی که توانست نقشش در فیلم  «آخرین ایستگاه» را در سال ۲۰۱۰ به دست بیاورد به خاطر این بود که با تهیه کننده فیلم درباره فوتبال صحبت کرد. او در یکی از مصاحبه هایش گفته بود: ما بیشتر درباره عشق او به منچستریونایتد و عشق من به باشگاه فوتبال سلتیک صحبت کردیم.

download 1 این ستارگان هالیوود عاشق فوتبال هستند

Kevin Costner

کوین کاستنر که یکی از بازیگران پرسابقه در فیلم های ورزشی مانند «زمین رویاها»، «روز آمادگی» و فیلم جدید «مک فارلند» است نیز یکی از طرفداران پر و پاقرص فوتبال است و از تیم لندنی آرسنال حمایت می کند.

sa این ستارگان هالیوود عاشق فوتبال هستند

Samuel L. Jackson

جکسون که در فیلم لیورپولی «ایالت ۵۱ ام» نیز نقش آفرینی کرده بود، وقتی که تیمش در ماه فوریه آرسنال را شکست داد، خوشحالی اش را در تویتر اینگونه نشان داد: هیچ وقت تنها نخواهید بود! لیورپــــــــــــــول! ظاهرا این پیغام انقدر مورد استقبال طرفداران لیورپولی قرار گرفته بود که ۱۳ هزار بار توییت شد.

20131128111939 spike lee kickstarter این ستارگان هالیوود عاشق فوتبال هستند

Spike Lee

اسپایک لی علاوه بر اینکه همیشه در بازی های بسکتبال نیویورک فنیکس حضور به هم می رساند، از طرفداران باوفای تیم آرسنال نیز هست و تا به حال در چندین مسابقه آن ها در ورزشگاه امیراتس لندن شرکت کرده است.

i این ستارگان هالیوود عاشق فوتبال هستند

Kobe Bryant

ستاره بسکتبال تیم لس آنجلس لیکرز یکی از بزرگترین اسم های برترین لیگ بسکتبال دنیا یعنی ان بی ای است، اما مهارت های فوتبالیست ها را نیز نادیده نمی گیرد. او هنگام فیلمبرداری یک فیلم تبلیغاتی با لیونل مسی به خبرنگاران گفته بود: اگر می‌توانستم یک هفته را با بارسلونا و لیونل مسی بگذرانم و هفته بعد را در لیکرز بازی کنم خیلی خوب می شد.

43a137ef8a0094d5e5d0fa153030acff این ستارگان هالیوود عاشق فوتبال هستند

Keira Knightley

نایتلی که در فیلم «مثل بکهام خمش کن» نقش یک بازیکن فوتبال را بازی کرده بود هم یکی از طرفداران این ورزش است و از تیم شرق لندنی وست هم یونایتد حمایت می کند.

download 2 این ستارگان هالیوود عاشق فوتبال هستند

Hugh Grant

هیو گرانت همیشه عشق خود نسبت به باشگاه فوتبال فولهام را نشان داده است. یکی از اولین شغل های او، قبل از اینکه تبدیل به فرد محبوب فیلم های رومانتیک کمدی شود، مسئولیت نگهداری از زمین استادیوم جنوب غربی لندن این تیم بود.

220px Elton John 2011 Shankbone 2 این ستارگان هالیوود عاشق فوتبال هستند

Elton John

التون جان در سال ۱۹۷۶ مدیر و رییس باشگاه واتفورد شد و سرمایه خود را نیز وارد عشقش نسبت به فوتبال کرد. او در سال ۲۰۰۲ از سمت خود کناره گیری کرد، اما به عنوان یکی از سهامداران باقی ماند و تا کنون در سال های ۲۰۰۵ و ۲۰۱۰ نیز در زمین آن ها کنسرت برگزار کرده و سودش را به باشگاه بخشیده است.

00031 215x319 این ستارگان هالیوود عاشق فوتبال هستند

Dominic Monaghan

ستاره سریال «لاست» یکی از طرفداران جان سخت تیم منچستر یونایتد است. او روی فرش قرمز گفته بود: یونایتد همیشه بخشی بزرگ از زندگی من بوده است. من ۱۵ دقیقه آن طرفتر از اولد ترافورد به دنیا آمدم و تا وقتی که به ایالات متحده نقل مکان کردم همیشه به تماشای بازی ها می رفتم. همیشه تی شرت آن ها را می پوشم.

220px DanielCraigAAFeb09 این ستارگان هالیوود عاشق فوتبال هستند

Daniel Craig

پیش زمینه جیمز باند واقعی درباره تیم مورد علاقه اش مرموز باقی مانده است. با این حال، درباره جیمز باند فعلی، یعنی دانیل کریگ، می دانیم که اهل شهر چستر انگلستان است و چون تیم لیورپول تنها ۳۰ مایل با خانه اش فاصله داشته از بچگی طرفدار آن ها بوده است. الکس فرگوسن مدیر تیم منچستر یونایتد یکبار برای تحت تاثیر گذاشتن کرگ به او بلیت های شرکت در یکی از مسابقه را داد، اما تازه متوجه شد که او طرفدار بزرگترین رقیب تیمش است!

94749993963016523157 این ستارگان هالیوود عاشق فوتبال هستند

Will Ferrell

ویل فرل وقتی چلسی سال ۲۰۱۲ در تور ایالات متحده بود موفق به دیدار با تیم مورد علاقه اش شد. این بازیگر محبوب هالیوودی حتی از استادیوم چلسی در استنفورد بریج نیز دیدن کرده و در تور پیش فصل سال ۲۰۰۹ هم به عنوان کاپیتان افتخاری آن ها بازی کرده است.

منبع: مهر