خجالتی ترین ستارگان هالییودی

خواننده ها، کارگردانان و مدل ها بسیار معروف هستند و در عین حال خودشان اعتراف می کنند که خجالتی هستند. ولی چرا یک فرد خجالتی باید وارد صنعت سینما و سرگرمی شود و همیشه جلوی دوربین رسانه ها و خبرنگاران و در دید عموم مردم باشد؟ وقتی از آنها این سوال را می پرسیم، جوابشان این است که وقتی می خواهند نقشی در یک فیلم یا سریال بازی کنند یا کنسرت بدهند یا جلوی دوربین عکاسان قرار بگیرند، مجبور می شوند خجالت را کنار بگذارند و خودشان نباشند. در مصاحبه ها و تاک شو ها می بینیم که وقتی این ستاره ها خودشان هستند نیز بسیار عصبی و ناراحت هستند. در زیر لیستی از ستاره های کمرو و خجالتی تهیه کرده ایم.

۱۵٫ ونسا هاجنز
ونسا به عنوان یک بچه ستاره از همان ابتدا دختربچه ای خجالتی بود و هرگز نتوانست با خجالتی بودنش کنار بیاید. در مصاحبه ای که او اخیراً با مجله Glamour داشته اعتراف کرده: «وقتی کوچیکتر بودم، خیلی خیلی خجالتی بودم. هنوزم از بعضی چیزا می ترسم. رفتن به مراسم مختلف و رویدادهای مهم هنوزم مضطربم می کنه.»

6ggsmtb6 خجالتی ترین ستارگان هالییودی

۱۴٫ کریستن استوارت
استوارت ادعا می کند که شهرت او بخاطر زودجوش نبودنش بخاطر این است که او خیلی کمرو است. استوارت می گوید: «تو مصاحبه ها خیلی احساس ناراحتی می کنم چون باید در مورد خودم حرف بزنم.» کریستن اغلب با صفت هایی مانند “بی ادب” و “دیرجوش” توصیف می شود، ولی به نظر ما، کریستن فقط توانایی اینکه شخصیتی اجتماعی باشد را ندارد.

bkrnz344 خجالتی ترین ستارگان هالییودی

۱۳٫ سلنا گومز
سلنا قبلاً ستاره محبوب کانال دیزنی بود. البته همه خوشحالند از اینکه او تبدیل به چیزی مانند مایلی سایرس نشد. او اولین تست بازیگری اش را از یاد نمی برد و در مورد آن اینطور می گوید: «اولین تست من اصلاً خوب پیش نرفت. خیلی بد بود. جلوی یک سری آدم کت و شلوار پوش تو دیزنی تست دادم و حس می کنم واقعاً خراب کردم. خیلی طول کشید تا بی خیالش بشم» خجالتی را قبول می کند همین کمرو بودنش باشد. او می گوید: «من خجالتی، شکاک و هر صفتی که بخواین براش بکار ببرین هستم. من از شهرت متنفرم. هر کاری از دستم برمیومد انجام دادم تا ازش دوری کنم.»

j6cnqzgl خجالتی ترین ستارگان هالییودی

۱۲٫ جانی دپ

شاید دلیل اینکه جانی دپ این همه نقش خجالتی را قبول می کند همین کمرو بودنش باشد. او می گوید: «من خجالتی، شکاک و هر صفتی که بخواین براش بکار ببرین هستم. من از شهرت متنفرم. هر کاری از دستم برمیومد انجام دادم تا ازش دوری کنم.»

s5v7i08a خجالتی ترین ستارگان هالییودی

۱۱٫ جسیکا سیمپسون
جسیکا بیش از ده سال است که معروف شده است. او فراز و نشیب های زیادی را طی کرده و می گوید: «من آدم خیلی کمرویی هستم، ولی معتقدم خدا بهم استعدادی داده که باید با دیگران اونو قسمت کنم.»

0ltgzyp1 خجالتی ترین ستارگان هالییودی

۱۰٫ استیون اسپیلبرگ
مشخص است که پشت دوربین بودن همیشه برای اسپیلبرگ از اینکه جلوی دوربین باشد راحت تر بوده است. اسپیلبرگ در این باره می گوید: «من هیچ وقت با خودم احساس راحتی نداشتم، چون هیچ وقت بخشی از اکثریت نبودم. همیشه حس می کردم دست و پا چلفتی و خجالتی هستم و از شتاب زندگی دوستام دور بودم.»

8zxnw22i خجالتی ترین ستارگان هالییودی

۹٫ جسیکا آلبا
جسیکا خیلی ساده اعتراف می کند: «من دوست ندارم در مرکز توجه باشم.» حالا او به عنوان یک مادر و یک همسر احساس راحتی بیشتری می کند و بعد از گذشت سالها اعتماد به نفس بیشتری بدست آورده است. شاید دلیلش این باشد که او هرگز از بدلکار کمک نمی گیرد و در کونگ فو و مهارت های دیگر استاد است.

a02f66ap خجالتی ترین ستارگان هالییودی

۸٫ کیرا نایتلی

کیرا در مورد خجالتی بودنش اینطور می گوید: «من تو مهمونی ها افتضاحم. همیشه یه گوشه می شینم. یه گوشه می شینم و یه نفرو پیدا می کنم و باهاش حرف می زنم. کلاً تو این چیزا خوب نیستم.»

rj3ksy4p خجالتی ترین ستارگان هالییودی

۷٫ برد پیت
برد پیت خودش اعتراف کرده که آدمی خجالتی است. او گفته که نقش هایش به او کمک می کنند تا توجه مردم از خود واقعی او دور شود. البته دلیل این حرف او هم کاملاً مشخص است، زیرا برد و آنجلینا، هر قدمی که برمی دارند و هر کاری که می خواهند بکنند در معرض دید مردم و مرکز توجه آنها قرار می گیرند.

ueir9zhd خجالتی ترین ستارگان هالییودی

۶٫ جولیا رابرتز

جولیا رابرتز با کلاس رفتن از پس خجالتش برآمده است. او با خودش مشکلی ندارد و همیشه جلوی دوربین ها طبیعی رفتار می کند. او پس از بازی در فیلم “زن زیبا” مدتها جلوی دوربین نرفت، ولی توانست مشکل خجالتی بودنش را حل کند.

v127585x خجالتی ترین ستارگان هالییودی

۵٫ لیدی گاگا

چه کسی فکرش را می کرد که گاگا هم خجالتی باشد! شاید دلیل اینکه او هر جا می رفت به شکل خود واقعی اش ظاهر نمی شود همین موضوع باشد. او می گوید: «من زیاد با هنرمندای دیگه ملاقات نمی کنم، چون واقعاً یه جورایی خجالتی ام… من همیشه تو هالیوود احساس خجالت می کنم. حس می کنم انگار تو دبیرستانم، انگار با محیط سازگار نیستم.»

9a99f5ap خجالتی ترین ستارگان هالییودی

۴٫ ریچارد گیر

ریچارد گیر وقتی بچه بود، کاملاً درونگرا بود: «من فکر می کنم یکی از دلایل اینکه بازیگر شدم همین بود، چون بازیگری بهم وسیله ای داد تا بتونم باهاش منظورمو بیان کنم.»

gyixwe3y خجالتی ترین ستارگان هالییودی

۳٫ تام کروز

کروز وقتی بچه بود، اختلال دیسلکسی (بدخوانی) داشت و بسیار خجالتی بود. ولی بالاخره توانست نیرویی در درون خود بیابد و با این مسئله کنار بیاید.

bzsznimf خجالتی ترین ستارگان هالییودی

۲٫ تام هنکس
بدون شک تام هنکس یکی از متواضع ترین و بهترین بازیگران دنیاست و به نحوی دلنشین خجالتی و کمرو است. آنطور که در بیوگرافی او نوشته شده، هنکس وقتی بچه بود همیشه در حال اسباب کشی بودند و به همین دلیل دوستی هایش مدت زیادی طول نمی کشیدند. شاید دلیل خجالتی بودن او همین باشد.

s4pz81ri خجالتی ترین ستارگان هالییودی

۱٫ جاستین تیمبرلیک

اصلاً به نظر نمی آید که این خواننده محبوب یک ذره هم خجالتی باشد، ولی خودش می گوید: «وقتی بچه بودم خیلی خجالتی بودم. ولی وقتی فهمیدم می تونم بخونم و توجه مردم رو داشته باشم، همه چی تغییر کرد. مامانم همیشه باهام شوخی می کنه و میگه تا قبل از هشت نه سالگی فقط می تونستم کتانی هامو توصیف کنم چون همیشه سر به زیر راه می رفتم.»

fkg2ywzg خجالتی ترین ستارگان هالییودی