تمرینات سخت تیم ملی در هوای سرد سائوپائولو

بازیکنان تیم ملی عصر دیروز تمرینات خود را در هوای سرد سائوپائولو پیگیری کردند.

بازیکنان تیم ملی ظهر دیروز به کمپ کورینتیانس رفته و پس از صرف ناهار در رستوران کمپ و استراحت، تمرینات خود را زیر نظر کادر فنی پیگیری کردند. بازیکنان در ابتدا به سالن سرپوشیده کمپ رفته و پس از تمرین سی دقیقه ای در این سالن به زمین اصلی کمپ آمده و تمرین های تاکتیکی خود را در هوای نسبتا سرد، ابری و نیمه بارانی این شهر تمرینات خود را انجام دادند و پس از تمرین، بازیکنان به سالن بدنسازی رفته و زیر نظر مربیان تمرینات خود را پیگیری کردند.

پس از انجام تمرینات مهرداد بیت آشور با تلویزیون فیفا و رحمان احمدی و مهرداد پولادی با رسانه های حاضر در محل کمپ گفتگو کردند.

لازم به توضیح است پس از صرف شام، امانوئل – مسئول رسانه ای تیم ملی که از سوی فیفا برای تیم ملی ایران در نظر گرفته شده است در سالن جلسات تیم ملی در محل هتل حاضر شد و ضمن تبیین قوانین و مقررات مسابقات در روزهای غیر بازی و روز بازی، از آنها خواست این قوانین را به صورت مشخص و دقیق انجام دهند.

همچنین ارلوس کی‌روش، سرمربی پرتغالی تیم ملی ایران اعتراف کرد که بازیکنانش در روزهای نخست شرایط بسیار سختی در تمرین داشتند.

m img1 تمرینات سخت تیم ملی در هوای سرد سائوپائولو

او درباره شرایط بازیکنان ایرانی در تمرین گفت: با توجه به این که فاصله زیادی از ایران تا برزیل بود، نگرانی اصلی ما پشت سر گذاشتن سه، چهار روز نخست تمریناتمان در کشور برزیل بود. کار سختی بود، چرا که بازیکنان به این شرایط عادت نکرده بودند. کم‌کم پیشرفت کردیم و توانستیم به شرایط جدید خو بگیریم. بازیکنان ایرانی روز به روز بهتر می‌شوند. امروز نسبت به روزهای گذشته تمرین بهتری را پشت سر گذاشتیم.

سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال ایران در ادامه درباره روند آماده سازی تیم ملی ایران برای حضور در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل گفت: تمام برنامه‌های تاکتیکی ما در برزیل طبق برنامه پیش می‌رود. اینجا امکانات خوبی در کمپ کورینتیانس داریم. از حمایت مسئولان باشگاه “کورینتیانس” بی‌نهایت سپاسگزارم. آنها در این چند روز کمک زیادی به ما کردند.

کارلوس کی روش درباره ترکیب ایران برابر نیجریه در بازی نخست خود در جام جهانی گفت: زمان زیادی تا آغاز بازی برابر نیجریه داریم و عادلانه نیست در حال حاضر بخواهیم ترکیب ایران را اعلام کنم.