کاملترین برنامه جام جهانی برزیل

کاملترین برنامه جام جهانی برزیل

برنامه کامل مسابقات جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل + ساعت بازی‌ها و نام شهر و ورزشگاه‌ها
با قرعه کشی بیستمین دوره مسابقات جام جهانی فوتبال در باهیای برزیل برنامه کامل و محل برگزاری دیدارهای جام جهانی ۲۰۱۴ مشخص شد.

به گزارش مشرق، مراسم قرعه‌کشی بیستمین دوره رقابتهای جام جهانی فوتبال عصر امروز جمعه در سالن کاستادوساویپه باهیا برزیل برگزار شد که ۳۲ تیم حاضر در این رقابتها حریفان خود را در مرحله گروهی شناختند.

گروه‌بندی این مسابقات به شرح زیر است:
گروه A: برزیل، کرواسی، مکزیک و کامرون
گروه B: اسپانیا، هلند، شیلی و استرالیا
گروه C: کلمبیا، یونان، ساحل عاج و ژاپن
گروه D: اروگوئه، کاستاریکا، انگلیس و ایتالیا
گروه E: سوئیس، اکوادور، فرانسه و هندوراس
گروه F: آرژانتین، ایران، نیجریه و بوسنی و هرزگووین
گروه G: آلمان، پرتغال، آمریکا و غنا
گروه H: بلژیک، روسیه، کره‌جنوبی و الجزایر

تیم برزیل میزبان این دوره از رقابتها، در روز ۲۲ خردادماه سال ۱۳۹۳ دیدار افتتاحیه این مسابقات را برابر کرواسی انجام می‌دهد، مسابقه‌ای که در ورزشگاه دا سائوپائولو شهر سائوپائولو برگزار خواهد شد.

به گزارش مشرق، از مهمترین دیدارهای مرحله گروهی می‌توان به رویارویی تیم‌های اسپانیا و هلند در گروه B این مسابقات اشاره کرد، دیداری که فینال جام جهانی ۲۰۱۰ آفریقای جنوبی (دوره گذشته جام جهانی) بود و اسپانیا با برتری مقابل هلند به عنوان قهرمانی جهان دست یافت. این بازی نخستین دیدار دو تیم در جام جهانی برزیل است که روز ۲۳ خردادماه برگزار می‌شود.

تیم‌های آلمان و آمریکا هم روز پنجم تیرماه سال ۹۳ با همدیگر روبرو می‌شود، مسابقه‌ای که یورگن کلینزمن سرمربی پشین تیم ملی آلمان در جام جهانی برابر تیم ملی کشورش قرار می‌گیرد، آنهم در شرایطی که دستیار پیشینش یعنی یوآخیم لو هدایت تیم ملی آلمان را برعهده دارد.

برنامه کامل دیدارهای مرحله گروهی و حذفی جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل به شرح زیر است: (ساعت بازیها به وقت تهران است)
مرحله گروهی

جمعه ۲۳ خرداد (۱۳ ژوئن) :
بازی شماره (۱)؛ گروه A: برزیل – کرواسی (سائوپائولو – ورزشگاه دی سائوپائولو – دیدار افتتاحیه) :: (ساعت ۰۰:۳۰ بامداد) ::

جمعه ۲۳ خرداد (۱۳ ژوئن):
بازی شماره (۲)؛گروه A: مکزیک – کامرون (ناتال – ورزشگاه داس دوناس) :: (ساعت ۲۰:۳۰) ::

بازی شماره (۳)؛گروه B: اسپانیا – هلند (سالوادور – ورزشگاه فونته نووا) :: (ساعت ۲۳:۳۰) ::
شنبه ۲۴ خرداد (۱۴ ژوئن):

بازی شماره (۴)؛گروه B: شیلی – استرالیا (کوییابا – ورزشگاه پانتانال) :: (ساعت ۰۲:۳۰ بامداد) ::

بازی شماره (۵)؛گروه C: کلمبیا – یونان (بلوهوریزونته – ورزشگاه مینیه رو) :: (ساعت ۲۰:۳۰) ::
بازی شماره (۶)؛گروه D: اروگوئه – کاستاریکا (فورتالزا – ورزشگاه کاستلائو) :: (ساعت ۲۳:۳۰) ::

یکشنبه ۲۵ خرداد (۱۵ ژوئن):
بازی شماره (۷)؛گروه D: انگلیس – ایتالیا (مانائوس – ورزشگاه آمازون) :: (ساعت ۰۲:۳۰ بامداد) ::

بازی شماره (۸)؛گروه C: ساحل عاج – ژاپن (رسیف – پرنامبوکو) :: (ساعت ۰۵:۳۰ بامداد) ::

بازی شماره (۹)؛گروه E: سوئیس – اکوادور (برازیلیا – ورزشگاه ناسیونال) :: (ساعت ۲۰:۳۰) ::

بازی شماره (۱۰)؛گروه E: فرانسه – هندوراس (پورتو آلگره – ورزشگاه بیرا ریو) :: (ساعت ۲۳:۳۰) ::

دوشنبه ۲۶ خرداد (۱۶ ژوئن):
بازی شماره (۱۱)؛گروه F: آرژانتین – بوسنی (ریودوژانیرو – ورزشگاه ماراکانا) :: (ساعت ۰۲:۳۰ بامداد) ::

بازی شماره (۱۲)؛گروه G: آلمان – پرتغال (سالوادور – ورزشگاه فونته نووا) :: (ساعت ۲۰:۳۰) ::

بازی شماره (۱۳)؛گروه F: نیجریه – ایران (کوریتیبا – ورزشگاه بایکسادا) :: (ساعت ۲۳:۳۰) ::

سه شنبه ۲۷ خرداد (۱۷ ژوئن):
بازی شماره (۱۴)؛گروه G: غنا – آمریکا (ناتال – ورزشگاه داس دوناس) :: (ساعت ۰۲:۳۰ بامداد) ::

بازی شماره (۱۵)؛گروه H: بلژیک – الجزایر (بلوهوریزونته – ورزشگاه مینیه رو) :: (ساعت ۲۰:۳۰) ::
بازی شماره (۱۶)؛گروه A: برزیل – مکزیک (فورتالزا – ورزشگاه کاستلائو) :: (ساعت ۲۳:۳۰) ::

چهارشنبه ۲۸ خرداد (۱۸ ژوئن):
بازی شماره (۱۷)؛گروه H: روسیه – کره جنوبی (کوییابا – ورزشگاه پانتانال) :: (ساعت ۰۲:۳۰ بامداد) ::

بازی شماره (۱۸)؛گروه B: استرالیا – هلند(پورتو آلگره – ورزشگاه بیرا ریو) :: (ساعت ۲۰:۳۰) ::
بازی شماره (۱۹)؛گروه B: اسپانیا – شیلی (ریودوژانیرو – ورزشگاه ماراکانا) :: (ساعت ۲۳:۳۰) ::

پنجشنبه ۲۹ خرداد (۱۹ ژوئن):
بازی شماره (۲۰)؛گروه A: کامرون – کرواسی(مانائوس – ورزشگاه آمازون) :: (ساعت ۰۲:۳۰ بامداد) ::

بازی شماره (۲۱)؛گروه C: کلمبیا – ساحل عاج (برازیلیا – ورزشگاه ناسیونال) :: (ساعت ۲۰:۳۰) ::
بازی شماره (۲۲)؛گروه D: اروگوئه – انگلیس (سائوپائولو – ورزشگاه دی سائوپائولو) :: (ساعت ۲۳:۳۰) ::

جمعه ۳۰خرداد (۲۰ ژوئن):
بازی شماره (۲۳)؛گروه C: ژاپن – یونان (ناتال – ورزشگاه داس دوناس) :: (ساعت ۰۲:۳۰ بامداد) ::

بازی شماره (۲۴)؛گروه D: ایتالیا – کاستاریکا (رسیف – پرنامبوکو) :: (ساعت ۲۰:۳۰) ::
بازی شماره (۲۵)؛گروه E: سوئیس – فرانسه (سالوادور – ورزشگاه فونته نووا) :: (ساعت ۲۳:۳۰) ::

شنبه ۳۱ خرداد (۲۱ ژوئن):
بازی شماره (۲۶)؛گروه E: هندوراس – اکوادور (کوریتیبا – ورزشگاه بایکسادا) :: (ساعت ۰۲:۳۰ بامداد) ::

بازی شماره (۲۷)؛گروه F: آرژانتین – ایران (بلوهوریزونته – ورزشگاه مینیه رو) :: (ساعت ۲۰:۳۰) ::

بازی شماره (۲۸)؛گروه G: آلمان – غنا (فورتالزا – ورزشگاه کاستلائو) :: (ساعت ۲۳:۳۰ بامداد) ::
یکشنبه ۱ تیر (۲۲ ژوئن):

بازی شماره (۲۹)؛گروه F: نیجریه – بوسنی (کوییابا – ورزشگاه پانتانال) :: (ساعت ۰۲:۳۰ بامداد) ::

بازی شماره (۳۰)؛گروه H: بلژیک – روسیه (ریودوژانیرو – ورزشگاه ماراکانا) :: (ساعت ۲۰:۳۰) ::
بازی شماره (۳۱)؛گروه H: کره جنوبی – الجزایر (پورتو آلگره – ورزشگاه بیرا ریو) :: (ساعت ۲۳:۳۰) ::

دوشنبه ۲ تیر (۲۳ ژوئن):
بازی شماره (۳۲)؛گروه G: آمریکا – پرتغال (مانائوس – ورزشگاه آمازون) :: (ساعت ۰۲:۳۰ بامداد) ::

بازی شماره (۳۳)؛گروه B: استرالیا – اسپانیا (کوریتیبا – ورزشگاه بایکسادا) :: (ساعت ۲۰:۳۰) ::
بازی شماره (۳۴)؛گروه B: هلند – شیلی (سائوپائولو – ورزشگاه دی سائوپائولو) :: (ساعت ۲۰:۳۰) ::

سه شنبه ۳ تیر (۲۴ ژوئن):
بازی شماره (۳۵)؛گروه A: کرواسی – مکزیک (رسیف – پرنامبوکو) :: (ساعت ۰۰:۳۰ بامداد) ::

بازی شماره (۳۶)؛گروه A: کامرون – برزیل (برازیلیا – ورزشگاه ناسیونال) :: (ساعت ۰۰:۳۰ بامداد) ::

بازی شماره (۳۷)؛گروه D: کاستاریکا – انگلیس (بلوهوریزونته – ورزشگاه مینیه رو) :: (ساعت ۲۰:۳۰) ::
بازی شماره (۳۸)؛گروه D: ایتالیا – اروگوئه (ناتال – ورزشگاه داس دوناس) :: (ساعت ۲۰:۳۰) ::

چهارشنبه ۴ تیر (۲۵ ژوئن):
بازی شماره (۳۹)؛گروه C: ژاپن – کلمبیا (کوییابا – ورزشگاه پانتانال) :: (ساعت ۰۰:۳۰ بامداد) ::

بازی شماره (۴۰)؛گروه C: یونان – ساحل عاج (فورتالزا – ورزشگاه کاستلائو) :: (ساعت ۰۰:۳۰ بامداد) ::

بازی شماره (۴۱)؛گروه F: نیجریه – آرژانتین (پورتو آلگره – ورزشگاه بیرا ریو) :: (ساعت ۲۰:۳۰) ::
بازی شماره (۴۲)؛گروه F: ایران – بوسنی (سالوادور – ورزشگاه فونته نووا) :: (ساعت ۲۰:۳۰) ::

پنجشنبه ۵ تیر (۲۶ ژوئن):
بازی شماره (۴۳)؛گروه E: هندوراس – سوئیس (مانائوس – ورزشگاه آمازون) :: (ساعت ۰۰:۳۰ بامداد) ::
بازی شماره (۴۴)؛گروه E: اکوادور – فرانسه (ریودوژانیرو – ورزشگاه ماراکانا) :: (ساعت ۰۰:۳۰ بامداد) ::

بازی شماره (۴۵)؛گروه G: پرتغال – غنا (برازیلیا – ورزشگاه ناسیونال) :: (ساعت ۲۰:۳۰) ::
بازی شماره (۴۶)؛گروه G: آمریکا – آلمان (رسیف – پرنامبوکو) :: (ساعت ۲۰:۳۰) ::

جمعه ۶ تیر (۲۷ ژوئن):
بازی شماره (۴۷)؛گروه H: الجزایر – روسیه (کوریتیبا – ورزشگاه بایکسادا) :: (ساعت ۰۰:۳۰ بامداد) ::
بازی شماره (۴۸)؛گروه H: کره جنوبی – بلژیک (سائوپائولو – ورزشگاه دی سائوپائولو) :: (ساعت ۰۰:۳۰ بامداد) ::

**مرحله یک هشتم پایانی**
شنبه ۷ تیر (۲۸ ژوئن):
بازی شماره (۴۹)؛ اول گروه A – دوم گروه B (بلوهوریزونته – ورزشگاه مینیه رو) :: (ساعت ۲۰:۳۰) ::

یکشنبه ۸ تیر (۲۹ ژوئن):
بازی شماره (۵۰)؛ اول گروه C – دوم گروه D (ریودوژانیرو – ورزشگاه ماراکانا) :: (ساعت ۰۰:۳۰ بامداد) ::

بازی شماره (۵۱)؛ اول گروه B – دوم گروه A (فورتالزا – ورزشگاه کاستلائو) :: (ساعت ۲۰:۳۰) ::
دوشنبه ۹ تیر (۳۰ ژوئن):
بازی شماره (۵۲)؛ اول گروه D – دوم گروه C (رسیف – پرنامبوکو) :: (ساعت ۰۰:۳۰ بامداد) ::

بازی شماره (۵۳)؛ اول گروه E – دوم گروه F (برازیلیا – ورزشگاه ناسیونال) :: (ساعت ۲۰:۳۰) ::
سه شنبه ۱۰ تیر (۱ جولای):
بازی شماره (۵۴)؛ اول گروه G – دوم گروه H (پورتو آلگره – ورزشگاه بیرا ریو) :: (ساعت ۰۰:۳۰ بامداد) ::

بازی شماره (۵۵)؛ اول گروه H – دوم گروه G (سالوادور – ورزشگاه فونته نووا) :: (ساعت ۲۰:۳۰) ::

چهارشنبه ۱۱ تیر (۲ جولای):
بازی شماره (۵۶)؛ اول گروه F – دوم گروه E (سائوپائولو – ورزشگاه دی سائوپائولو) :: (ساعت ۰۰:۳۰ بامداد) ::

**مرحله یک چهارم پایانی**
جمعه ۱۳ تیر (۴ جولای):
بازی شماره (۵۷)؛ برنده دیدار شماره (۵۳) با برنده دیدار شماره (۵۴) (ریودوژانیرو – ورزشگاه ماراکانا) :: (ساعت ۲۰:۳۰) ::

شنبه ۱۴ تیر (۵ جولای):
بازی شماره (۵۸)؛ برنده دیدار شماره (۴۹) با برنده دیدار شماره (۵۰) (فورتالزا – ورزشگاه کاستلائو) :: (ساعت ۰۰:۳۰ بامداد) ::

بازی شماره (۵۹)؛ برنده دیدار شماره (۵۵) با برنده دیدار شماره (۵۶) (برازیلیا – ورزشگاه ناسیونال) :: (ساعت ۲۰:۳۰) ::

یکشنبه ۱۵ تیر (۶ جولای):
بازی شماره (۶۰)؛ برنده دیدار شماره (۵۱) با برنده دیدار شماره (۵۲) (سالوادور – ورزشگاه فونته نووا) :: (ساعت ۰۰:۳۰ بامداد) ::

**نیمه نهایی**
چهارشنبه ۱۸ تیر (۹ جولای):
بازی شماره (۶۱)؛ برنده دیدار شماره (۵۷) با برنده دیدار شماره (۵۸) (بلوهوریزونته – ورزشگاه مینیه رو) :: (ساعت ۰۰:۳۰ بامداد) ::

پنجشنبه ۱۹ تیر (۱۰ جولای):
بازی شماره (۶۲)؛ برنده دیدار شماره (۵۹) با برنده دیدار شماره (۶۰) (سائوپائولو – ورزشگاه دی سائوپائولو) :: (ساعت ۰۰:۳۰ بامداد) ::

یکشنبه ۲۲ تیر (۱۳ جولای):
بازی شماره (۶۳)؛دیدار رده بندی – (برازیلیا – ورزشگاه ناسیونال) :: (ساعت ۰۰:۳۰ بامداد) ::

یکشنبه ۲۲ تیر (۱۳ جولای):
بازی شماره (۶۴)؛فینال –  (ریودوژانیرو – ورزشگاه ماراکانا) :: (ساعت ۲۳:۳۰) ::

کاملترین برنامه جام جهانی برزیل از سایت بزرگ توما
کاملترین برنامه جام جهانی برزیل نوشته شده از توما | جامع ترین مجله آنلاین فارسی

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *