کیبورد جدیدی در فطریقهگاه آنلاین مایکروسافت معرفی شده که به سنسور اثر انگشت مجهز اســت. با فیسیت همراه باشید.

به نقل فیسیت، به نقل ازجی اس ام، کیبورد جدیدی در فطریقهگاه آنلاینمعرفی شده که به سنسور اثر انگشت مجهز اســت. با فیسیت همراه باشید.

از نظر طراحی، صفحه‌کلید جدیدبسیار شبیه به صفحه‌کلید اختصاصی سرفیس اســتودیو اســت. هرچند مشخصات کامل این صفحه‌کلید اعلام نشده؛ اما یکی از ویژگی‌های جالب آن امکان اســتفاده به‌صورت باسیم و بی‌سیم اســت.

“مدرن کیبورد” که در آن سنسور اثر انگشت جایگذاری شده اســت، جانشین سرفیس کیبورد اســت و از نظر ظاهری بسیار شبیه به آن می باشد. تنها تفاوت این دو، حسگر اثر انگشت و توانایی اتصال کابل به جای اســتفاده به صورت بی سیم اســت. کلید اثر انگشت در کنار کلید Alt در سمت راســت کیبورد قرار دارد و می توان برای ورود به ویندوز ۱۰ و یا وبسایت ها با کمک از Windows Hello از آن اســتفاده کرد. مدرن کیبورد با ویندوزهای ۸ تا ۱۰، MacOS، ویندوز ۱۰ موبایل و آخرین نسخه هایسازگاری دارد.

9k6xbi modern keyboard 2 1497683710 کیبورد جدید مایکروسافت با حسگر اثر انگشت میهنی ها:

نکته جالب در رابطه با این صفحه‌کلید آن اســت که Modern Keyboard هم به‌صورت وایرلس (از طریق امواج بلوتوث) و هم به‌صورت اتصال کابل USB عمل می‌کند بنابراین کاربر برای نوع انتخاب اتصال صفحه‌کلید به رایانه حق انتخاب دارد. برای تأمین انرژی و اســتفاده از صفحه‌کلید به‌صورت بی‌سیم این کیبورد دو عدد باتری نیم قلمی قابل شارژ همراه صفحه‌کلید عرضه‌شده که با هر بار شارژ بیش از ۲ ماه می‌توان از آن اســتفاده کرد. ( برای اســتفاده از صفحه‌کلید بلوتوث دستگاه شما باید از بلوتوث ۴.۰ و یا بالاتر از آن پشتیبانی کند.)

این صفحه‌کلید که Modern Keyboard نام دارد، با قیمت ۱۲۹.۹۹۹ دلار عرضه خواهد‌ شد. پس از آنکهبه تازگی سرفیس کیبورد را با قیمت ۹۹ دلار عرضه کرد، برای به بازار آمدن این کیبورد بسیار سریع اســت. ۱۲۹٫۹۹ دلار شاید برای خرید یک کیبورد، قیمت بالایی به حساب آید اما این بدون شک یکی از بهترین کیبوردهای موجود در بازار خواهد بود، به خصوص اگر نیاز به کیبوردی سبک، ظریف و قابل حمل دارید.

محصول دیگری که به‌ همراه صفحه‌کلید جدیدمعرفی‌ شده، یک ماوس با نام Modern Mouse اســت. قیمت این محصول ۴۹.۹۹ دلار اســت که معادل قیمت Surface Mouse اســت. به‌ نظر می‌رسد این محصول همان Surface Mouse اســت کهدر نظر دارد آن را با نام جدیدی به فطریقه برساند؛ هرچند مشخصات کامل این محصول نیز اعلام نشده اســت. البته در حال حاضر این دو محصول قابل سفارش نیستند؛ اما قرار اســت به‌زودی در معرض فطریقه قرار گیرند.

cpu46o modern mouse 1497683661 کیبورد جدید مایکروسافت با حسگر اثر انگشت میهنی ها:

 

 

 

 

 

جدیدترین و داغترین مطالب دنیای جالب تکنولوؤی ها در سایت میهنی ها
مطالب گوناگون از از اخبار دنیای وب و تکنولوژی