نزدیک به هفت ماه از معرفی و ورود پیکسل های گوگل به بازار میگذرد و پس از این مدت، آمار فطریقه این دستگاه از یک میلیون دستگاه تجاوز کرده اســت. این آمار در مقایسه با میزان فطریقه دیگر تولید کنندگان اصلی نا امید کننده اســت. با فیسیت همراه باشید.

به نقل فیسیت، به نقل از جی اس ام، نزدیک به هفت ماه از معرفی و ورود پیکسل های گوگل به بازار میگذرد و پس از این مدت، آمار فطریقه این دستگاه از یک میلیون دستگاه تجاوز کرده اســت. این آمار در مقایسه با میزان فطریقه دیگر تولید کنندگان اصلی نا امید کننده اســت. با فیسیت همراه باشید.

وب‌سایت Ars Technica در هفته‌ی جاری اعلام کرد با توجه به تعداد نصب لانچر پیکسل که به‌صورت انحصاری برای محصولات گوگل ارائه شده اســت، آمار مبتنی بر پلی‌اســتور تأیید می‌شود.

این وب‌سایت گفته اســت:

“تا این لحظه که هشت ماه از عرضه‌ی گوشی‌های پیکسل می‌گذرد، گوگل توانسته اســت در مجموع ۱.۸ میلیون دستگاه از دو پرچم‌دار خود را به فطریقه برساند.”

 (این آمار شامل فطریقهگاه های متفرقه اندرویدی نمی شود)

به منظور مقایسه باید گفت که:

  • سامسونگ تنها پس از ۲۶ روز از عرضه ی گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس، ۵ میلیون دستگاه از این پرچمداران را به فطریقه رساند.
  • جی ۶ ال جی، جدیدترین پرچمدار این شرکت کره ای در روز اول فطریقه آمار فطریقه ۳۰۰ هزار دستگاه را ثبت کرد و تا پایان سه ماهه ی ابتدایی ســال ۲۰۱۷ نزدیک به ۴۰۰ هزار دستگاه از این پرچمدار وارد بازار شد.
  •  هواوی از زمان عرضه ی پی ۱۰ و پی ۱۰ پلاس تاکنون نزدیک به ۱۰ میلیون دستگاه از این پرچمداران را وارد بازار کرده اســت.
  • در موردنیز باید گفت که کوپرتینویی ها از سپتامبر ســال ۲۰۱۶ که۷را معرفی کردند تا پایان همان ســال بین ۷۰ تا ۷۵ میلیون دستگاه را به فطریقه رساندند.

همان طور که مثل روز طریقهن اســت، آمار فطریقه پیکسل های گوگل در مقایسه با رقبا نا امید کننده اســت اما برای گوگل چنین چیزی نیست و به نظر میرسد گوگل از این آمار راضی اســت چرا که اکنون خود را برای معرفی نسل دوم سری پیکسل آماده میکند و برنامه های بلند مدتی برای این سری از گوشی های هوشمند خود دارد.

آمار مورد بحث از جهتی دیگر نیز غیر قابل اعتماد اســت، چرا که هم شامل موارد تست، دانلودهای مجدد، موارد برگشتی و معیوب می شود و هم آمار دانلود از فطریقهگاه های متعدد اپلیکیشن های اندرویدی در سرتاسر دنیا را پوشش نمی دهد.

 

جدیدترین و داغترین مطالب دنیای جالب تکنولوؤی ها در سایت میهنی ها
مطالب گوناگون از از اخبار دنیای وب و تکنولوژی