آموزش برنامه Trusted Contacts + مکان یابی از طریق شماره موبایل

همینک در مجله آنلاین میهنی ها آموزش کار کردن با برنامه مکان یابی از طریق شماره موبایل Trusted Contacts درخدمتتون هستیم.

حتما واسه شما پیش اومده که یکی از دوستان، آشنایان یا یکی از اعضای خونوادتون دیر به مهمونی یا جایی برسن، یا واسه یه مدت کوتاه غیبشون بزنه و بخواین بفهمین که کجان..

یا پدر و مادرهای نگران از موقعیت فرزنداشون که دیر رسیدن بخوان خبردار شن..

یا گاهی بعضی از افراد به دلایلی کارشون ایجاب میکنه که اعضای خونوادشون بخوان از موقعیت جغرافیاییشون باخبر شن..

مجله آنلاین میهنی ها در ادامه این مطلب با آموزش و معرفی برنامه مکان یابی Trusted Contacts این مشکلات رو حل میکنه..

ابتدا اپلیکیشن Trusted Contacts را دانلود کنید و روی گوشی اندرویدی خود نصب کنید:

http://tiny.cc/click_trustedcontacts

پس از نصب و اجرای اپلیکیشن، مراحل اولیه شامل راهنما و صدور مجوزهای لازم جهت اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی را طی کنید تا صفحه‌ای با عنوان Select your Trusted contacts نمایش داده شود.

گزینه Next را فشار داده و مخاطبان مورد اعتمادتان که قصد دارید در صورت نیاز بتوانند موقعیت مکانی شما را مشاهده کنند یا در صورت نیاز یا حتی احساس خطر بتوانید موقعیت خود را به آنها ارسال کنید، انتخاب کنید.

مراحل انتخاب مخاطبان را دنبال کرده و در پایان با انتخاب گزینه Done به صفحه اصلی اپلیکیشن وارد شوید.

از این پس هرگاه بخواهید موقعیت مخاطبی را درخواست کنید یا موقعیت خود را برای هریک از مخاطبان خود ارسال کنید کافی است روی نام مخاطب فشار دهید و در ادامه یکی از دو گزینه Ask for location (درخواست موقعیت مخاطب) یا Share your location (ارسال موقعیت خودتان به مخاطب) را انتخاب کنید.

با ارسال موقعیت خودتان، اعلانی برای مخاطب موردنظر در دستگاه هوشمند او ارسال می‌شود (در صورتی‌که اپلیکیشن Trusted Contacts را نصب نکرده باشد اعلان را روی ایمیل خود دریافت خواهد کرد) و در صورتی‌که موقعیت فردی را درخواست کنید پنجره هشداری برای اخذ اجازه جهت ارسال موقعیت به مخاطب شما ارسال می‌شود. در این شرایط مخاطب شما می‌تواند درخواست موقعیت را رد یا با آن موافقت کند. همچنین در صورتی‌که مشکلی برای مخاطب شما رخ داده باشد و قادر به رد یا تائید درخواست نباشد، به‌طور خودکار پس از پنج دقیقه درخواست شما تائید شده و موقعیت برایتان ارسال می‌شود.

trusted contact آموزش برنامه Trusted Contacts + مکان یابی از طریق شماره موبایل

موقعیت باب دوستان

مکان یاب