پس گرفتن پیام ارسال شده در تلگرام + آموزش و عکس

هم اکنون در مجله آنلاین میهنی ها با آموزش کامل از پس گرفتن پیام ارسال شده در تلگرام در خدمتتون هستیم.

در پست قبلی از سری آموزش های تلگرام در مجله آنلاین میهنی ها با آموزش حذف اکانت تلگرام رو واستون گذاشتم و حالا آموزش پس گرفتن پی ام سین شده در تلگرام رو آماده کردم.

امیدوارم استفاده کنید.

پس از ایجاد قابلیت ادیت یا ویرایش در نسخه قبلی تلگرام اینبار در نسخه جدید می توانید پیام هایی که ارسال کرده اید حتی درصورت سین شدن هم پس بگیرید و به طور کلی هم از گوشی خودتان هم از گوشی دیگران حذف کنید.

این قابلیت جدید تلگرام واقعا یک قابلیت کاربردیست. حتما برای شما هم پیش آماده که استیکر یا پیامی را به اشتباه برای کسی یا در گروهی ارسال کردید اما کاری از دستتان برنمی آمد. با این قابلیت جدید در آخرین نسخه تلگرام به راحتی می توانید پیام ها را پس بگیرید.

گفتنی است برای پس گرفتن پیام ها فقط تا ۴۸ ساعت بعد از ارسال پیام می توانید اقدام کنید. هرچند در آپدیت های بعدی ممکن است مدت آن بیشتر یا حتی نامحدود شود.

در ادامه با آموزش پس گرفتن پی ام ارسال شده در تلگرام با شما هستیم.

در این نسخه جدید تلگرام که احتمال میرود محبوبیت بیشتری در میان کاربران داشته باشد قابلیت جدیدی به ان اضافه شده به عنوان باز پس گیری پیام های ارسال شده
شاید بار ها برای هر کدام از ما اتفاق افتاده باشد که موقع ارسال استیکر و یا موقع فوروارد کردن پیام هایمان آن را برای فردی دیگرا ارسال کنیم اما تلگرام این بار برای این مشکل یک راه حل پیش بینی کرده است که در ادامه به شما روش کار آن را آموزش میدهیم.

هنگامی که شما پیام را ارسال میکنید آن را تا ۴۸ هست ساعت بعد میتوان پاک کنید و یا حتی بعد از انکه فرد مقابل پیام را دید و پیام به اصطلاح سین شد باز هم میتوانیم آن را پاک کنید.
و این کار خیلی ساده هست روی پیام کلیک کنید
گزینه دلیت که آخرین گزینه هست رو بزنید و یک سوال پرسیده میشه تیک اون رو بزنید و بعد تایید کنید

pas gereftam pm telegram پس گرفتن پیام ارسال شده در تلگرام + آموزش و عکس

به همین راحتی پیام شما به دست فرد مقابل نمیرسه و پاک میشه از تلگرام اون قبل از اینکه دیده بشه..

پس گرفتن پیام ارسال شده در تلگرام

حذف پیام ارسال شده در تلگرام

پاک کردن پیام ارسال شده در تلگرام