تلفن جدید برای افرادی که دچار نقص بینایی هستند
شرکت سامسونگ کره جنوبی این بار با ساخت این تلفن همراه خود کمکی کرد به افرادی که دچار نقص بینایی هستند تا آن ها هم بتوانند از داشتن یک تلفن همراه هوشمند لذت ببرند
hhc1061 تلفن جدید برای افرادی که دچار نقص بینایی هستندتلفن هوشمند گلکسی کور ادونس (Galaxy Core Advance) دربرگیرنده چندین کلید فیزیکی است که دسترسی ساده به ویژگیهایی که اغلب از آن استفاده می کنیم را چون ضبط صوت، دوربین، تنظیمات صدا، فهرست، خانه و عملکرد انرژی فراهم کرده است.
اما ویژگی اصلی این تلفن که آن را یک تلفن منحصر به فرد میکند این است دوبرابر کردن اسکن اوپتیکال است که به طورت خودکار متن را از تصویر تشخیص داده و آن را برای افرادی که دارای نقص بینایی دارند به صورت بلند می خواند.
این ویژگی منحصر به فرد به نام شرکت سامسونگ ثبت شده

گلکسی کور ادونس (Galaxy Core Advance) همچنین دربرگیرنده فناوری حس نور است که از دوربین تلفن برای حس جهت نور و روشنایی استفاده می کند.عملکرد دوربین با راهنمای صوتی و ویژگی متن به کلام به این افراد کمک می کند با اعلام تعداد صورتهای تشخیص داده شده در مقابل دوربین خود، عکاسی کنند.
این تلفن هوشمند دارای صفحه نمایش ۴٫۷ اینچی، پردازنده ۱٫۲ گیگاهرتزی، دوربین پشت ۵ مگاپیکسلی و باطری ۲ هزار میلی آمپری است که از اوایل سال ۲۰۱۴ در دو رنگ آبیپررنگ و سفید صدفی وارد بازار جهانی شده است

hhc1060 تلفن جدید برای افرادی که دچار نقص بینایی هستند