دانلود بازی اندروید GTA San Andreas به همراه دیتا بازی

همینک دانلود بازی اندروید GTA San Andreas به همراه دیتا بازی با لینک مستقیم بصورت رایگان

از مجله میهنی ها دانلود کنید و لذت ببرید..

16 aw CJ دانلود بازی اندروید GTA San Andreas به همراه دیتا بازی

بازی GTA یکی از آن دسته بازی هایی است که هم در کنسول ها بازی و PC و هم در گوشی های موبایل توانسته است به محبوبیتی باور نکردنی دست پیدا کند.

در بازی جی تی ای شما می توانید با ماشین ها مختلف و متنوع رانندگی کنید، آدم بکشید، ماشین بدزدید، کار کنید و پول درآورید، با موتور در خیابان های شهر با سرعت تمام حرکت کنید، سلاح بخرید و خیلی دیگر از کارهایی که در هیچ بازی مشابهی به این شکل وجود ندارند.

در بازی GTA San Andreas شما نقش فردی سیاه پوست به نام CJ را برعهده دارید که باید ماموریت های مختلف و متنوع را انجام دهد.

در این نسخه از بازی GTA قابلیت های جدید به بازی افزوده شده است که آن را بیشتر از پیش محبوب می کند، قابلیت هایی مثل دوچرخه سواری، شنا در دریا، هدایت هواپیما ها جنگی و مسافربری و … .

تعداد شهر های موجود در بازی نیز بطور چشمگیری افزایش یافته اند و شما می توانید براحتی وارد هرکدام از آن ها شده ( البته پس از اینکه با انجام ماموریت ها مختلف حق ورود به آن ها را پیدا کردید ) سپس خانه هایی را برای خود خریداری کنید، حتی می توانید وارد این خانه ها شوید و با کنسول بازی، ساعاتی از بازی های ساده آتاری لذت ببرید.

این نسخه از بازی GTA San Andreas دقیقا مشابه نسخه کامپیوتری آن تهیه شده است و حتی در جزئیات نیز شباهت کامل با نسخه کامپیوتری دارد.

برای دویدن و حرکت ماشین ها دو پدال در گوشه ها تصویر وجود دارند اما برای هدایت شخص و همچنین هدایت ماشین، هواپیما و … باید گوشی موبایل را به سمت چپ و راست بچرخانید. لازم نیست که حتما شما در این بازی به انجام ماموریت بپردازید چون می توانید به انجام کارهایی مانند مسافرت با هواپیما، قایق سواری، آرایشگاه رفتن، لباس خریدن و حتی رقصیدن بپردازید.

توجه: ابتدا فایل نصبی بازی را اجرا کنید و بازی را نصب کنید سپس بازی را اجرا کنید و بعد از آن خارج شوید. سپس پوشه com.rockstargames.gtasa موجود در فایل دیتا را در آدرس SD Card:Android/obb کپی کنید.

Grand Theft Auto San Andreas 3 دانلود بازی اندروید GTA San Andreas به همراه دیتا بازی

Grand Theft Auto San Andreas 2 دانلود بازی اندروید GTA San Andreas به همراه دیتا بازی

Grand Theft Auto San Andreas 1 دانلود بازی اندروید GTA San Andreas به همراه دیتا بازی

پیش نیاز: اندروید ۲٫۳ و بالاتر

دانلود بازی با لینک مستقیم

حجم : ۱۱ مگابایت

دانلود دیتا بازی با لینک مستقیم

حجم : ۱٫۶ گیگابایت