دانلود بازی اندروید بن ۱۰ – Ben 10 Cavern Run 1.1.4

در ادامه این مطلب شما کاربران عزیز می توانید بازی اندروید بن ۱۰را با لینک مستقیم از مجله میهنی ها دانلود کنید..

در نسخه از بازی بن ۱۰ که دویدن در غار نام گرفته است، بیشتر داستان بازی در غار هایی انجام می شود که در بخش های مختلف آن راه های گریزی برای شما تهیه شده است.

داستان بازی از آن جا آغاز می شود که دکتر انیمو از زندانی که در آن بود فرار کرده است و حالا در حال گسترش ارتشی قدرتمند برای نابودی شماست.

در این ارتش موجودات زیادی وجود دارند از جمله مورچه های غول آُسا که هرکدام از آن ها ویژگی های خاص خود را دارند اما همگی یک هدف نادرند و آن هم فقط و فقط نابودی شماست.

در این نسخه از بازی بن ۱۰ مثل سایر نسخه ها شما می توانید شخصیت بن ۱۰ را تغییر دهید تا بازی را راحت تر به پایان برسانید اما برای انجام این کار شما باید قدرت UPS خود را تاجایی که می توانید افزایش دهید.

Ben 10 Cavern Run 1.1.4 1 دانلود بازی اندروید بن ۱۰ – Ben 10 Cavern Run 1.1.4

این بازی بصورت ۲ بعدی ساخته شده است و گرافیک نسبتا ساده ای دارد و همین موضوع باعث شده است تا این بازی با دارا بودن بیش از ۳۰ محیط مختلف و ۳ فصل متنوع، حجم بسیار پایینی داشته باشد.

شما باید برای هدایت بن ۱۰ راه هایی را برای او با کشیدن انگشتتان برروی صفحه نمایش در سراسر مسیر حرکت ایجاد کنید.

در بین مسیر لوله ها و درب هایی وجود دارد که شما می توانید از آن ها برای فرار سریع تر استفاده کنید.

تمام توانایی هایی که بن ۱۰ در انیمیشن خود داراست در این نسخه از بازی Ben 10 نیز با او همراه هستند و همین موضوع عامل جذاب تر شدن بازی شده است.

حتما لازم نیست که خطوط را بصورت مستقیم رسم کنید تا بن تن فقط به شکل مستقیم حرکت کند، شما می توانید با رسم خط ها مورب و مایل در برخی از موارد راه خود را کوتاه تر کنید چون یکی از مهمترین عوامل موثر در پیروزی زمان است.

Ben 10 Cavern Run 1.1.4 2 دانلود بازی اندروید بن ۱۰ – Ben 10 Cavern Run 1.1.4

Ben 10 Cavern Run 1.1.4 4 دانلود بازی اندروید بن ۱۰ – Ben 10 Cavern Run 1.1.4

Ben 10 Cavern Run 1.1.4 3 دانلود بازی اندروید بن ۱۰ – Ben 10 Cavern Run 1.1.4

پیش نیاز: ۲٫۰ و بالاتر

حجم : ۴۶ مگابایت