دانلود بازی اندروید مرد عنکبوتی شگفت انگیز ۲ – The Amazing Spider-Man 2

همینک می توانید بازی اندروید مرد عنکبوتی شگفت انگیز از مجله آنلاین میهنی ها دانلود کنید..

در بازی The Amazing Spider-Man 2 که به تازگی توسط کمپانی مشهور بازی ساز گیم لافت ارائه شده است شما خواهید توانست لذت واقعی یک بازی اکشن را با استفاده از این بازی احساس نمایید.

بازی The Amazing Spider-Man 2 بر اساس داستان فیلم مرد عنکبوتی ۲ که دارای طرفداران بیشماری در سرتاسر جهان می باشد ساخته شده است و همین امر می تواند جذابیت آن را برای شما بیش از پیش کند.

The Amazing Spider Man 2 1 دانلود بازی اندروید مرد عنکبوتی شگفت انگیز 2   The Amazing Spider Man 2

در بازی The Amazing Spider-Man 2 شما در نقش یک ناجی ظاهر خواهید شد که باید با استفاده از قدرت بی نظیری که در اختیار شما قرار داده شده است به کمک مردم بروید و آن ها را از دست مجرمان نجات بدهید.

شما باید این ماموریت های نجات خود را ابتدا در ایالت نیویورک و سپس به دیگر ایالت های آمریکا سفر کنید. در این مسیر سخت شما با مشکلات زیادی روبرو خواهید شد که باید یکی پس از دیگری آن ها را از سر راه خود بردارید.

شما باید برای انجام ماموریت های خود به پارک ها ،میدان های اصلی شهر و حتی به شلوغی میان مردم بروید، در این بازی ۶ مرحله هیجان انگیز طراحی شده است که هر یک از آن ها دارای جذابیت های خاص خود می باشد.

بازی مرد عنکبوتی اندروید دارای گرافیکی سه بعدی و بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را برای مدت زیادی به خود سرگرم نماید.

این بازی بسیار زیبا توانسته در فروشگاه گوگل پلی بیش از ۵۰۰ هزار بار فروخته بشود و این امر خود بیانگر جذابیت بیش از اندازه این بازی بسیار هیجان انگیز می باشد .

The Amazing Spider Man 2 2 دانلود بازی اندروید مرد عنکبوتی شگفت انگیز 2   The Amazing Spider Man 2

The Amazing Spider Man 2 3 دانلود بازی اندروید مرد عنکبوتی شگفت انگیز 2   The Amazing Spider Man 2

The Amazing Spider Man 2 4 دانلود بازی اندروید مرد عنکبوتی شگفت انگیز 2   The Amazing Spider Man 2

پیش نیاز: اندروید ۴ و بالاتر

دانلود بازی با لینک مستقیم

حجم : ۲۸ مگابایت

دانلود دیتا بازی با لینک مستقیم

حجم : ۵۷۶ مگابایت